16.02.2013 Kvartál v Mostě

17.02.2013 19:43
Turnajová sezóna začala v Mostě a pro hráče BHC Dragons Brno to byl úspěšný start!

V nepříliš dobrém rozpoložení,vinou prvního kola 1.ligy, vyrážela v brzkém sobotním ránu dvě plně obsazená auta dragony mířící na letošní první ,,kvartál,, hraný na mostecké 15.ZŠ v celkovém počtu 108 startujících. I přes tuto mírnou nejistotu z výkonů,skončil dlouhý výlet celkovým úspěchem, kdy se šesti Dragonům podařilo vměstnat do top23 a všech 8 startujících tak může i nadále reálně živit šanci postupu na letošní Mistrovství České Republiky.

Životní úspěch zaznamenal Martin 'Kondy' Ekart který obsadil 11.příčku a založil tak velmi slušné základy pro letošní úspěšnou sezónu!
Nejlepší formou se ale prokázal Mirek 'Škorpa' Škorpík který si výborně poradil s obtížným losem a obsadil 3.místo.
Někde poblíž Škorpy mohl skončit Jirka 'Naki' Nakládal nebýt smolné prohry se mnou v posledním kole která ho zhodila z průběžné 7.příčky na 21.místo a mě naopak ze 30té na konečné 16.místo. A jak skončili ostatní?
Jarek Frankl jun. (13.), Michal 'Průďa' Prudík (23.),Víťa Boháček (33.) a Roman Brzobohatý (39.).

Na závěr mé necenzurované prvotiny si dovolím věřit že se úspěšný kvartál pozitivně promítne v našich hráčích na následujícím 2.kole 1.ligy...