Českomoravský pohár Meziboří 2010

08.11.2010 21:51

Tentokrát na výlet do vzdálených Čech jsme vyrazili o den dříve, abychom se dostatečně aklimatizovali, což se nám povedlo asi až moc. Raním nepříjemném vstávání, 20 družstev, horší hrací podmínky, ale hlavně nepříjemný a velmi těžký los.

V prvním zápase jsme porazili Mostecké Haluzáky 4:2. Druhý zápas s Dobrou vodou jsme se v prvních dvou kolech nezmohli k ničemu a zápas byl rozhodnut, ale řekli jsme si, že každý bod se může počítat a nakonec prohráli pouze 3:4. Naděje na postup znamenala hodně porazit Uherčice a pořádně jsme se do toho položili a vyhráli s přehledem 6:0. Po třetím zápase jsme se dozvěděli, že 5. team odstoupil ze soutěže, což se nám nelíbilo. Dojedeme 320km si zahrát a místní team odjede, ale i to se stává.. My jsme poctivě odpískali zápasy a koukali se na to jak nedělní finále bude bez naší účasti, což se také stalo.

Po mírném nezdaru v sobotu jsme se přihlásili na nedělní turnaj, ve kterém jsme dominovali, ale nezdar Jiřího Nakládala s mladým Homolkou zabránil možnému Dragons finále. Nakonec se v něm potkali Tomáš Fleišman z Mostu a Mira Škorpík. Mirek ukázal svoji aktuální formu a zaslouženě zvítězil 4:1 a po Bohunicích a Mostu získal své 3 vítězství v řadě. Gratulujeme k hattricku. Jiří Nakládal se stihl vmáčknout na 3. místo, ale Jarek Frankl i když prohrál jen s našimi hráči, byl až pátý.

Po dohraném turnaji jsme se šli podívat na konec finále ČMP, kde se z vítězství radoval tým SHL Brno. Klukům jsme decentně pogratulovali a vydali se na dlouhou cestu domů.

Od: Jirka N.