Novinky

Mistrovství světa 2012

27.05.2012 07:12

Celé 4 roky se čekalo na další  mistrovství světa a už je to opět za námi. Mistrovství proběhlo o tomto víkendu v Polsku a pořadatelé předvedli vyníkající práci. Hostily  hráče a hráčky ze třinácti zemí a kromě našeho Billiard-hockeye proběhly vrcholné akce i v air-hockeyi a chemoplastu. Do hlavního turnaje mužů se nám jako jediným podařilo postoupit ve třech hráčích. Celkem 40 hráčů v mužské kategorii bojovalo o medaile a ty se podařilo ukořistit České republice. Vítězem se stal Milan Mach z Dobré Vody, který ve finále porazil Martina Kučeru z Brna. Bronzovou medaily vybojoval Jakub David z Boskovic. Kategorii juniorů vyhrál Patrik Juchelka z Brna a ženy Marcela Kabrdová ze Ždáru nad Sázavou. Jarek Frankl obsadi páté místo, Jirka Nakládal 14. místo a Mirek Škorpík skončil sedmnáctý. Závěr mistrovství patří očekávané soutěži družstev. V posledním finálovém zápase český tým porazil Švédsko 8:1 a vybojoval pro Českou republiku titul Mistrů světa!

 

Přátelské utkání

21.05.2012 17:08

Chvíli  před finálovým zápasem v hokeji Rusko-Slovensko proběhly u nás velmi přátelské zápasy. Vyzivatelem byl mistr Vašek Zíka z Budějovic a do boje vstoupili Mirek Škorpík a Jarek Frankl. V utkáních na tři branky jsme dokázali vzájemné zápasy otočit pětkrát a tak každý odehrál deset zápasů. První místo si vybojovali české Vítkovice s  Mirkem Škorpíkem a sedmi vítězstvími. Druhé místo obsadil švédský Farjestad s Jarkem Franklem a pěti výhrami. Třetí pozici vybojovala ruská Kazaň s Vaškem Zíkou a třemi výhrami. Toto byly zápasy za odměnu a Vaškovi patří dík za příjemnou návštěvu u nás.

Kvartál v Českých Budějovicích

24.04.2012 13:54

V sobotu 21.dubna proběhl druhý letošní kvartální turnaj. Na tento den určitě nezapomene Jirka Nakládal, protože už po pěta sedmdesáté vyjel bojovat jako jednotlivec pro to nejlepší umístění a konečně to vyšlo. Opravdu měl výbornou formu, protože se před jeho výkonem museli sklonit hráči jmen David,Juchelka, Vančura i Kučera. Poprvé se tedy stal vítězem turnaje a zaslouženě úspěch oslavil. Za zmínku stojí určitě umístění Romana Brzobohatého, který podruhé v řadě obsadil na velké akci umístění kolem první desítky. Zbytek našeho Dragons týmu moc neoslnil a čekají je ještě těžké boje pro postup na Mistrovství Republiky.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>