Novinky

ČMP 2011

14.11.2011 17:37

Tento víkend proběhl letošní Českomoravský pohár. Nejprve bychom chtěli moc poděkovat Jakubovi Hasilovi, Ondrovi Černému a celému Mosteckému týmu, za skvělé uspořádání celé akce a zajištění našich potřebných věcí. Byl to opět víkend, v kterém jsme se pobavili a myslíme, že to k tomuto sportu patří. Sobotní den jsme byli nalosováni do těžké skupiny a bojovali jsme až do večerních hodin o postup. Nakonec jsem doplnili čtveřici přímých finalistů a ze sedmnásti týmů jsme byli pátí poslední postupující do nedělního finále. Neděle opravdu nebyla náš den. Náš tým dokázal porazit jen družstvo Žďáru a tak jsem museli ostatním blahopřát k medailovým pozicím a spokojit se se čtvrtým místem. Premiérové vítězství zaznamenal Doudeen Team Brno, druhé místo obsadili Boskovice a na třetím se umístila Dobrá Voda u Českých budějovic.

I.Liga 2011

25.09.2011 08:52

Včera proběhlo další kolo I.ligy v Billiardhockeyi. Favorizovaná Dobrá Voda u Českých Budějovic jednoduše vyhrála dva zápasy a po 7 utkáních mají jako jediní plných 14 bodů. Druzí v pořadí se zatím drží Dragons Brno. Dokázaly to zvratem v posledních vteřinách, kdy porazili 3:0 v páté směně Doudeen Brno a celkově vyhráli zápas 6:5. Potom,zdá se, lehce porazili Exmost Brno 13:4 a jako druzí v pořadí vlastní 12 bodů. Výsledek Doudeen-Exmost 12:12. O průběžné třetí místo se svádí velký boj. Ostrava porazila Boskovice 16:6 a Uherčice 15:5. Boskovice odešli smírně 8:8 s Uherčicemi, tedy  všichni po sedmi zápasech a Exmost Brno má 9 bodů, Šprtmejkři Ostrava 8 bodů a Doudeen Brno 7 bodů, Most 6 bodů, Boskovice 5 bodů. Výsledek Praha a Most zatím chybí, takže zatím Praha 4 body ze 7 zápasů, Uherčice 3 body ze 7 zápasů a Žďár 2 body z 5 zápasů. Celé rozuzlení ročníku 2011 proběhne 22.října kde se v Dobré Vodě rozhodne o titulu Mistrů České Republiky pro letošní rok.

turnaj Holasice

04.09.2011 16:04

Včera proběhl turnaj stolního hokeje v Holasicích u Rajhradu. Dvacet devět silných hráčů bojovalo o celkové vítězství v turnaji. Většina hráčů patří do základních soupisek první ligy týmů Dragons Brno, SHL Exmost, Uherčic, Ždáru nad Sázavou, Boskovic a Doudeen Teamu. Kvalita zápasů byla zaručená. Těžký boj nejlépe zvládl Libor Předešlý z Uherčic, který porazil hráče Martina Vránu z Doudeen Brno 4:0. Nejlepším mladším žákem se stal na sedmém místě Jan Feruga z Boskovic. Pohár za nejlepšího staršího žáka vybojoval Vojtěch David. Nejlepší ženou se stala Anna Nešporová z Holasic (BHC Dragons Brno).

Pořádajícimu klubu BHC Dragons Brno se tentokráte nepodařilo vybojovat stupně vítězů a pouze pátým místem Jiřího Nakládala se špatně odvděčilo za dobré zázemí podporující obce Holasice u Rajhradu. Za týden už bojujeme na kvartálním turnaji v Ostravě a věříme ve stupně vítězů.                                                                             -od: Mirek Škorpík-