Novinky

16.02.2013 Kvartál v Mostě

17.02.2013 19:43
Turnajová sezóna začala v Mostě a pro hráče BHC Dragons Brno to byl úspěšný start!

V nepříliš dobrém rozpoložení,vinou prvního kola 1.ligy, vyrážela v brzkém sobotním ránu dvě plně obsazená auta dragony mířící na letošní první ,,kvartál,, hraný na mostecké 15.ZŠ v celkovém počtu 108 startujících. I přes tuto mírnou nejistotu z výkonů,skončil dlouhý výlet celkovým úspěchem, kdy se šesti Dragonům podařilo vměstnat do top23 a všech 8 startujících tak může i nadále reálně živit šanci postupu na letošní Mistrovství České Republiky.

Životní úspěch zaznamenal Martin 'Kondy' Ekart který obsadil 11.příčku a založil tak velmi slušné základy pro letošní úspěšnou sezónu!
Nejlepší formou se ale prokázal Mirek 'Škorpa' Škorpík který si výborně poradil s obtížným losem a obsadil 3.místo.
Někde poblíž Škorpy mohl skončit Jirka 'Naki' Nakládal nebýt smolné prohry se mnou v posledním kole která ho zhodila z průběžné 7.příčky na 21.místo a mě naopak ze 30té na konečné 16.místo. A jak skončili ostatní?
Jarek Frankl jun. (13.), Michal 'Průďa' Prudík (23.),Víťa Boháček (33.) a Roman Brzobohatý (39.).

Na závěr mé necenzurované prvotiny si dovolím věřit že se úspěšný kvartál pozitivně promítne v našich hráčích na následujícím 2.kole 1.ligy...

Vyec (Petr Vyoral)

Družstva 2013

03.02.2013 13:27

Včera proběhly první družstva tohoto ročníku a asi jsme něco prospali. Naprosto jsme nezvládli vstup a jasně prohráli s týmem Šprtmejkrů 4:12.

Poté jsme přihlíželi prvnímu překvapení letošní sezóny, když tým z Mostu porazil po pečlivém kvalitním boji Ostravu 9:7. V závěrečném utkání jsme si dobře poradili s Mosteckým týmem a porazili je rozdílem 17:6. Vstupujeme tedy do sezóny s dvěma body a budeme se snažit bojovat o celkové medajlové umístění.

Českomoravský pohár 2012

12.11.2012 15:42

O víkendu proběhl maratón. Tak by se dal klidně nazvat letošní Českomoravský pohár družstev. Pravděpodobně proběhla nejpočetnější týmová soutěž v historii stolního hokeje. Přihlášených 28 družstev v sobotu tvořili těžké boje o 5 postupových míst. Nakonec se z postupu do nedělního finále radovali týmy Boskovic, Dragonů,Exmostu, Doudeen teamu a překvapující B- tým Dragons Brno startující pod názvem Moravská Orlice Brno. Žádný tým se neobešel bez ztráty bodu, což je důkazem vyrovnanosti kvality  zápasů i týmů. Před posledním zápasem dokonce ještě 4 týmy mohli ukořistit nejvyšší pozici !!! Jak pohádka to mělo pro nás štastný konec a podařilo se nám po 5-ti letech podruhé ukořistit trofej Českomoravského poháru. Za námi se seřadily týmy Doudeen Brno junior,  Orel Boskovice, SHL Emost Brno a Moravská Orlice Brno.                    - od Mirek Š.

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR 2012 :

Dragons Brno :                  1. místo     Miroslav Škorpík, Jaroslav Frankl, Jiří Nakládal, Martin Boháček

Moravská Orlice Brno :      5. místo      Petr Vyoral, Lukáš Klement, Michal Prudík, Vít Boháček