Novinky

turnaj Dragons cup

25.09.2012 15:10

V sobotu byl odehrán náš turnaj a my pečlivě rozdělili trofeje.Sami jsme dokázali ukořistit pouze bronzovou medaili a to v podání Mirka Škorpíka. Ostatní se poslušně seřadily - 6.Boháček, 8. Brzobohatý, 9.Frankl, 11.Nakládal a 12.Straka. Pohár za mladší žáky si odvezl Patrik Tirpák do Kohoutovic, dvojitý úspěch zaznamenal tým Boskovic - starší žáky vyhrál Vojtěch David a finalistou celého turnaje se stal Michal Odehnal. No a teď to hlavní.Double úspěch zaznamenal tým Doudeen Brno, kde ženskou kategorii vyhála Andrejka Masařová a vítězem turnaje se stal Kuba Martinčič. Gratulujeme !!!


Více zde:
Vytvořte si vlastní stránky

 

Další ČP36 pro Dragona!

10.09.2012 21:38

Na další již třetí velký turnaj jsme se vydali s jasným cílem, přiblížit co nejvíce našich hráčů k vysněnému postupu na MČR, bohužel letos v nevídaně malé sestavě 4 hráčů. Bohužel již během prvních kol se začali nakupovat prohry na našich kontech, tak to nevypadalo nějak vábně, aspoň Mirkovi se prohry vyhýbali, ikdyž  musel zvládnout nejedno nervózní  prodloužení, ale najednou se dostal až do finále proti Martinu Kučerovi. Zápas se vyvíjel slibně Mirek vedl, ale nakonec muselo rozhodnout druhé prodloužení. Šťastnější byl Mirek a tak mu gratulujeme k jeho letošnímu prvnímu vítězství. Další umístění hráčů: Nakládal (22.), Prudík (26.), Brzobohatý (58.).

Záverečka a I.liga PRAHA

10.06.2012 09:34

Ročník 2011 - 2012 skončil včera úspěšnou závěrečkou.

Asi ve dvacetičlenné kolektivu jsme se dobře bavili, někteří až do rána.

Stanley-cup popáté dokázal vyhrát Washington Capitals - Jaroslav Frankl

Vítězem základní částí se podesáté stalo Chicago Blackhawks - Miroslav Škorpík 

Nejlepšího střelce ubojoval Jamie Langenbrunner z Dalasu Jirky Nakládala

Nejlepší útok Langerbrunner,Ott, Ribeiro z Dallasu Jirky Nakládala

Nejlepší brankař Cam Ward porvé do týmu Carolina Huricanes - Pavel Nešpor

Nejlepší obránce - nováček Duncan Keith z Chicaga - Miroslav Škorpík.

První ročník euroligy - Frankl Eisbaren Berlin, Nakládal Avantgard Omsk, Škorpík Vítkovice Steel

Jednoznačným nováčkem roku  - Edmonton Oilers - Tomáš Straka

 

Sezóna se nám překupila do druhé poloviny. Zbývají nám ještě čtyři soupeři a vůbec to nebude jednoduché.Jedoduché to nebylo ani včera, kde jsme v Praze ve velmi oslabené sestavě o Nakládala a Nešpora bojovali o důležité body hlavně s týmem Doudeen Brno. Po třech kolech bylo vše nerozhodné,když jsme verdli o jediný bod. Čtvrté kolo ovšem bylo rozhodující a čtyřbodový náskok nám přinesl  výhru s konečným výsledkem 6:3. Praha nepodala oslnivé výkony a tak jednoduše prohrála s oběma celky. S námi 18:5. Tímto jsme se opět vrátili na přední místa tabulky první ligy. Uherčice porazily tým Ostravy a tak už nikdo se nemůže pyšnit letošním bezchybným výkonem. Stále o titul bojují celky Ostravy, Brněnského Exmostu, Dobré Vody, Boskovic a my - Dragons Brno. Na rozuzlení si budeme muset počkat až po letních prázdninách, takže všem přeji příjemný čas dovolených a v září opět naviděnou..............

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>